ZYGO – active contour nízka

444,00

Chrbtová opierka so zabudovanými bočnicami určená pre používateľov mechanických invalidných vozíkov, ktorá umožňuje voľnosť bez obmedzení v držaní tela a pohodlí.

-

Popis

Zygo. Nový svet aktivity

Umožňuje slobodu bez kompromisov v držaní tela a pohodlí.

Aktívni používatelia vozíkov nechcú byť obmedzovaní – chcú slobodu, dostať sa na rôzne miesta a robiť úžasné veci.

Zygo je chrbtová opierka so zabudovanými bočnicami určená pre používateľov mechanických invalidných vozíkov, ktorá umožňuje voľnosť, a to bez obmedzení v držaní tela a pohodlí.

 


Systémy chrbtovej opierky Zygo sú ľahké, jednoducho nastaviteľné, ľahko sa inštalujú a odstraňujú, sú priedušnejšie a viac prispôsobené.

Chrbtové podporné systémy Zygo vám poskytujú väčšie pohodlie, flexibilitu, personalizáciu a slobodu pohybu – umožňujú vám ísť na rôzne miesta, dosiahnuť viac a byť tým, kým chcete.

Chrbtová opierka je nutnou súčasťou invalidného vozíka na zabezpečenie vhodnej polohy sedenia a podpory trupu. Zohráva dôležitú úlohu pri zvyšovaní pohodlia a funkčnosti používateľa invalidného vozíka.

Dlhodobé sedenie môže spôsobovať nepohodlie a urýchľovať vývoj deformácií chrbtice. Manuálne invalidné vozíky sa zvyčajne dodávajú s chrbtovými opierkami, ktoré neposkytujú vhodnú oporu, ani primerané odľahčenie tlaku pre celodenných používateľov invalidných vozíkov. Na zlepšenie posturálnej opory a pohodlia sa odporúčajú pevné chrbtové opierky.


Cieľom spoločnosti Spex Seating bolo navrhnúť chrbtové opierky Zygo s vhodnými tvarmi a veľkosťami pre väčšinu aktívnych používateľov, bez akýchkoľvek väčších úprav alebo prispôsobovania.

Nízka škrupina s otvoreným plytkým obrysom poskytuje:

  • Podporu panvy a bedrovej chrbtice
  • Plytký obrys vhodný pre používateľov s miernou pohyblivosťou a silou trupu
  • Okrúhly, polstrovaný horný reliéf na podporu a ochranu chrbtice

ZYGO – Active Contour – Nízka
Veľkosť Celková šírka Výška Hĺbka Laterálna výška Kód
12″ x 7″ 10.7″ 7.8″ 2″ 7″ 1251-1207-0AL
14″ x 8″ 12.7″ 8.6″ 2.3″ 7.5″ 1251-1408-0AL
16″ x 9″ 14.7″ 9.8″ 2.6″ 8.4″ 1251-1609-0AL
18″ x 9″ 16.7″ 10.3″ 2.8″ 8.9″ 1251-1809-0AL
20″ x 11″ 18.7″ 11.5″ 3.3″ 9.9″ 1251-2011-0AL

Piktogramy Opierka Zygo Active Contour Low


Spex drop-mount hardwareĽahký hardvér Drop-Mount sa sám uzamkne na mieste. Uvoľňovací mechanizmus sa jednoducho ovláda a je vhodný na používanie jednou rukou a pre osoby s obmedzenou funkčnosťou rúk. Hardvér poskytuje dostatočnú nastaviteľnosť a tuhosť, pričom je možné ho použiť na široký rozsah rámov invalidných vozíkov.

Hardvér na montáž na vozík je vyvinutý z kompozitného materiálu a je ľahký (600 – 800 g) bez toho, aby sa znížila jeho odolnosť.

K dispozícii je v štyroch veľkostiach, čo zaručuje, že vizuálna stopa hardvéru je dokonale prispôsobená veľkosti chrbtovej opierky. Hardvér je vhodný pre chrbty široké od 10″ do 20″, ktoré sú vysoké od 7″ do 18″.

 

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť

od 0,7 kg

Nosnosť

136 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “ZYGO – active contour nízka”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.