Zdvíhacie zariadenie Paws pre prekonavanie bariér

Od5 977,00

Paws je zariadenie určené pre osoby so zníženou schopnosťou pohybu na prekonávanie architektonických bariér a na zvýšenie schopnosti premiestňovať sa

nehradí zdravotné poisťovne
-

Popis

Mnohí naši klienti majú dlhodobo problémy so zvládaním bariér vo svojom prostredí, hoci bežne zvládajú svoj mechanický invalidný vozík. Z týchto dôvodov prinášame ďalšiu inováciu, a to zdvíhacie zariadenie na mechanický vozík na prekonanie prekážok a zvýšenie ich nezávislosti a sebaobsluhy.

Toto zdvíhacie zariadenie je určené pre osoby so zníženou schopnosťou pohybu na prekonávanie architektonických bariér a na zvýšenie schopnosti premiestňovať sa a zabezpečiť si sebaobsluhu.

  • Nepotrebuje žiadne úpravy rámu ani ďalšie doplnky k vášmu invalidnému vozíku
  • Štandardná lítium-iónová batéria 48V / 11,2 Ah – výkon 556 W
  • Stupeň vodotesnosti IP54 (odolá dažďu a vlhkosti)
  • Rozsah nastavenia upínacieho systému umožňuje montáž na vozík so skladacím aj pevným rámom
  • Automatické upínanie a zdvíhanie
  • Štandardné ovládanie alebo tetra-verzia

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Zdvíhacie zariadenie Paws pre prekonavanie bariér”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.