Sprievodca nákupom

Prevedieme vás celým procesom nákupu. Od možností financovania až po individuálne prispôsobenie vozíka. Stačí nás krok po kroku nasledovať.
Vyberte si z našich produktov

Pokryjeme všetky Vaše potreby pre skvalitnenie života na vozíku. Či už hľadáte nový vozík, schodiskovú plošinu alebo bezbariérové vozidlo. Komponenty na vozík, podsedáky ako aj kvalitné oblečenie si môžete kúpiť aj priamo cez náš eshop.

Neviete, ako ďalej?

Ak vám niektoré kroky nákupu stále nie sú jasné, kontaktujte nás. Čoskoro sa vám ozveme a všetko ochotne vysvetlíme. Stačí, ak čo najpodrobnejšie vyplníte uvedený formulár.

 


  Pomáhame ľuďom po celom Slovensku!

  A pomôžeme aj vám. Tvoríme najväčšiu komunitu vozičkárov na Slovensku, ktorá sa vám neobráti chrbtom. Preto nám neváhajte napísať v prípade, že vám s nákupom či financovaním vozíka treba poradiť.

  Našich partnerov si vyberáme pozorne. Nepúšťame sa do spoluprác pre profit, ale pre profesionalitu a komfort, ktorý vám prinášame.

  Potrebujete poradiť?

  Naši odborníci pre vás poskytujú bezplatné odborné či právne poradenstvo. Všetky naše rady sú overené skúsenosťami, a preto sa vám snažíme pomôct, ako najlepšie vieme. Odpovede na najrôznejšie otázky pre vás pravidelne aktualizujeme v našej online poradni. Viac informácii sa dozviete priamo na stránke. Pokiaľ v poradni nenájdete odpoveď na vašu otázku, neváhajte nás kontaktovať.

  tím Letmo Piešťany