Detská sedačka TARTA Kid / Tarta Kid PRO

Od1 400,00

Systém pre deti od niekoľkých mesiacov do cca 3 rokov.
Jeho využiteľnosť je zúročená jednotlivými typmi použitých platforiem (kočík, stolička na jedenie, polohovací vankúš).

Popis

Spoločnosť Letmo sa od svojho začiatku venuje kombinácii mobility vozičkárov a ich správnemu sedeniu. Najprv to boli sedačky a opierky JAY a neskôr sa k ním pridali flexibilné modulárne chrbtové opierky TARTA.

Napriek tomu, že sa jednalo o odvážny “výlet” do segmentu, ktorý nie je preplácaný zdravotnou poisťovňou, len za prvý rok sa ich predalo viac ako 50. Pred pár dňami prešli ďalší dvaja noví kolegovia školením TARTA a sú pripravení byť nápomocní našim klientom.

 

Ak sme však chrbtové opierky TARTA považovali dosiaľ za odvážny výlet do oblasti sedenia, máme tu niečo ešte zaujímavejšie.

Našim najmenším klientom, užívateľom mechanických vozíkov, bolo vždy minimálne okolo troch rokov.

TARTA však pripravila systém aj pre deti od niekoľkých mesiacov a ich rodičom by mala táto novinka pomôcť zvládať každodenné výzvy.

Systém sa volá TARTA Kid a opäť ide o nastaviteľný modulárny systém optimalizovaný na najmenších.

Sedačka TARTA Kid je vlastne taký stredobod tohoto konceptu – jeho využiteľnosť je potom zúročená jednotlivými typmi použitých platforiem. Môžete ich mať ako kočík, stoličku na jedenie a stoličku na hranie alebo polohovací vankúš na zem.

 

 

 

 

 

Budem rád, ak mi na môj e-mail (m.zeman@letmo.sk) napíšete, ako na Vás tento systém pôsobí, či ho vnímate ako potrebný a užitočný, popr. by ste odovzdali túto informáciu tým, pre ktorých by mohol byť užitočný.


TU uvádzame zoznam nadácií, ktoré už v minulosti prispeli našim klientom na zakúpenie, alebo doplatok kompenzačnej pomôcky. Jednotlivé nadácie menia smerovanie svojho prispievania, ale snáď Vám to pomôže v obstaraní financií v prípadoch, kde úhrada zdravotnej poisťovne, alebo ÚPSVaRu nepokrýva nákupnú cenu.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Detská sedačka TARTA Kid / Tarta Kid PRO”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.


  Možno by sa Vám páčilo…

  • Opierka TARTA Emys

   Opierka TARTA® Emys je modulárny systém schopný riešiť širokú škálu individuálnych potrieb. S každým „stavcom“ sa môže nastaviť zakrivenie v predozadnom smere.

  • Taška pod sedačku Tarta

   Ideálna taška pre mechanický vozík s pevným rámom.

  • Opierka TARTA Original

   TARTA® je modulárny systém schopný riešiť širokú škálu individuálnych potrieb. S každým „stavcom“ sa môže nastaviť zakrivenie v predozadnom i bočnom smere.

  • QUICKIE Simba

   Detsky vozík s možnosťou rastu – jednoducho ovládateľný a ľahučký.