Sedací systém LECKEY Mygo

Doplatok pacienta od 3 117,66 €

Modulárny sedací systém Mygo zabezpečuje vášmu dieťaťu stabilnú oporu a pohodlie počas sedenia – pri stole či v lavici, doma, v škole, alebo v škôlke.

Od3 117,66
0 €
od 3 117,66 €

Popis

Sedací systém pre deti a mladých, ktorý rastie s dieťaťom

 

Sedací systém Mygo ponúka optimálne možnosti nastavenia.
Modulárny sedací systém Mygo zabezpečuje vášmu dieťaťu stabilnú oporu a pohodlie počas sedenia – pri stole či v lavici, doma, v škole, či v škôlke. Sedací systém stabilizuje panvu pomocou individuálne nastaviteľných pelôt. Stabilná panva je základom pre správne držanie trupu a hlavy.

Vďaka správnemu polohovaniu môže vaše dieťa voľne pohybovať hornými končatinami a dokonca zlepšiť svoju koncentráciu. Mygo tak podporuje pohybové možnosti vášho dieťaťa. Dieťa môže reagovať na podnety od ľudí či z okolia. Počas jedenia a pitia pri stole sa vaše dieťa bude cítiť pohodlne a uvoľnene. Môžete tak predchádzať problémom s prehĺtaním.

Mygo je vhodné pre deti vo veku 3 až 14 rokov. Vďaka širokým možnostiam nastavenia a dvom veľkostiam sa tento sedací systém prispôsobí individuálnym potrebám vášho dieťaťa. Rozsiahly výber doplnkov a kombinovateľnosť s rôznymi podvozkami robia z tohoto systému spoločníka na dlhý čas.


Individuálne možnosti polohovania
Vďaka množstvu nastavovacích prvkov podporuje Mygo u vášho dieťaťa fyziologicky správne držanie tela. Vedenie dolných končatín a panvovú oporu môžete individuálne prispôsobiť potrebám vášho dieťaťa, čím zabezpečíte optimálnu polohu v sedadle.

 


 

Príjemne mäkká výplň a hravé farby

Príjemne mäkká výplň a hravé farby dodávajú systému Mygo moderný vzhľad. Peloty k sedaciemu systému Mygo sú dostupné v ružovej, modrej, oranžovej a šedej farbe.

farby Leckey Mygo

 


Hi-Low Base
Podvozok Hi-Low Base je určený pre individuálne a modulárne sedacie systémy alebo sedacie jednotky. Podľa spôsobu používania sú k dispozícii dva varianty:

 

 • Izbový podvozok s malými kolieskami s priemerom 4”.
 • Kombinovaný podvozok so zadnými kolesami 12”.
 • Hi-Low mechanizmus je pri podvozkoch optimálny na individuálne nastavovanie výšky.
 • Nastavenie výšky sa ovláda plynovou vzperou, hydraulicky alebo elektricky, voliteľne podľa potrieb ošetrujúcej osoby.
 • Veľmi ľahko sa dá meniť sklon sedadla.

 

 

 

 


Technické údaje

 • Nosnosť: 60 kg
 • Celková šírka: 64 cm
 • Rozmery zloženého podvozku (DxŠxV): 90x64x48 cm
 • Rozmery kolies interiérového podvozku: 4”
 • Rozmery kolies kombinovaného podvozku (predné/zadné): 5”/12”
 • Výška madiel: 93 – 103 cm
 • Sklon sedadla: -10º až +25º
 • Hmotnosť: 10,6 kg

 


TU uvádzame zoznam nadácií, ktoré už v minulosti prispeli našim klientom na zakúpenie, alebo doplatok kompenzačnej pomôcky. Jednotlivé nadácie menia smerovanie svojho prispievania, ale snáď Vám to pomôže v obstaraní financií v prípadoch, kde úhrada zdravotnej poisťovne, alebo ÚPSVaRu nepokrýva nákupnú cenu.

Návod na použitie nájdete tu
sedací systém

Ďalšie informácie

Nosnosť

60 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Sedací systém LECKEY Mygo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.