ROTREN Solo – nový

1 300,00

ROTREN Solo je určený na precvičovanie pasívnych dolných končatín silou paží cvičiaceho. Prístroj je vhodný tiež na posilnenie ľavej/pravej polovice tela po mozgových príhodách.

Popis

ROTREN Solo je určený na precvičovanie pasívnych dolných končatín silou paží cvičiaceho. Prístroj je vhodný tiež na posilnenie ľavej/pravej polovice tela po mozgových príhodách.

Zdravá polovica tela tak môže ľahko a bez námahy precvičiť tú druhú – pasívnu. Možnosti využitia prístroja uvidíte názorne vo videu dole na tejto stránke. Tento prístroj je cenovo najdostupnejším a veľmi univerzálnym modelom na cvičenie celého tela. Vďaka tomu zaručuje vynikajúce rehabilitačné výsledky. V priebehu rehabilitácie sa cvičiaci učí koordinácii a dochádza tiež k zapojeniu svalstva trupu (brušné, chrbtové), ktoré inak pri nedostatku pohybu, prípadne pripútaniu na vozíku, veľmi rýchlo ochabuje a spôsobuje ďalšie komplikácie. Pre ešte efektívnejšie posilnenie celého tela je prístroj ponúkaný vo variante Solo X, ktorá zapája končatiny v skríženom pohybovom vzore. Varianta X je určená práve pre cvičiacich s pasívnymi dolnými končatinami. Pozrite sa na video cvičenia oboch typov prístrojov.

Prístroj je vybavený zotrvačníkom zaisťujúcim rovnomernejšie otáčanie a brzdou umožňujúce aktívne precvičovanie končatín. Môže byť vybavený počítačom zobrazujúcim rýchlosť, čas, dennú a celkovú prejazdenú vzdialenosť. Jednoduché premiestnenie zaisťujú transportné kolieska.

 

Príslušenstvo za doplatok

  • bezpečnostné nášľapy pre chodidlá – s fixáciou na nárt pásom

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “ROTREN Solo – nový”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.