RGK Tiga

3 890,00

Ultraľahký napevno zvarený hliníkový vozík bez kompromisov. Vďaka konštrukcii kopírujúci vaše telo sa stáva vašou súčasťou a okamžite reaguje na každý váš pohyb.

Možnosť financovania cez ÚPSVaR

Popis

Ultraľahký napevno zvarený vozík bez kompromisov

Vďaka okamžitej reakcii aj na tie najmenšie pohyby prestanete vozík Tiga takmer vnímať.

Vozík Tiga je ručne vyrobený použitím moderných technológií a vysoko kvalitných materiálov, akým je hliník 7020. Dokonale kombinuje vaše individuálne dispozície a osobné preferencie. Vozík Tiga ponúka svet dokonalých vnemov. Vďaka konštrukcii kopírujúcej vaše telo sa stáva vašou súčasťou a okamžite reaguje na každý váš pohyb. Užívajte si maximálnu pevnosť celozvarenej konštrukcie (vrátane integrovaného ťažiska, chrbtovej opierky a stupačky).

Vďaka vysokej pevnosti rámu a čistému modernému dizajnu je vozík Tiga vhodný aj na športové účely!


Vlastnosti

  • Presne na mieru zvarený pevný rám
  • Otvorená alebo uzavretá verzia rámu
  • Moderný športový vzhľad
  • Pevné (integrované v ráme) alebo nastaviteľné ťažisko
  • Pevná integrovaná alebo sklápacia chrbtová opierka
  • Ergonomická sedačka a chrbtová opierka
  • Široká ponuka príslušenstva
  • Výber z eloxovaných farebných doplnkov
  • Nastaviteľný vypínateľný poťah sedačky a chrbtovej opierky z materiálu Airtech
  • Nosnosť 125 kg

Možnosť voľby otvoreného alebo uzavretého rámu

typ rámu RGK Tiga


Typy nosníkov zadných kolies

nosník zadných kolies RGK Tiga


Kombinácia RGK Tiga a Quickie Attitude


O SPOLOČNOSTI RGK

Spoločnosť RGK vznikla pred viac než tridsiatimi rokmi vďaka našej spoločnej vášni pre basketbal vozičkárov. Na začiatku nášho športového života sme veľmi skoro zistili, že so štandardnými invalidnými vozíkmi nie sme schopní dosiahnuť také výkony, aké sme si predstavovali.

Ani vozíky s pevným rámom, ktoré sa postupom času na trhu objavili, nevyhovovali našim predstavám a požiadavkám. Takto sa zrodil nápad založiť spoločnosť RGK a začať vyrábať špeciálne športové a aktívne vozíky presne na mieru našim požiadavkám.

O tridsať rokov neskôr tvoríme skvelý tím. Sme nadšení, lebo vďaka spojeniu našich poznatkov, vášni a odhodlaniu vznikla z nášho nápadu celosvetovo známa značka s dobrým menom.

Veríme, že každý z nás je jedinečný. Našim krédom je rešpektovať individualitu každého človeka. Preto sú vozíky RGK konštruované na základe vašich individuálnych potrieb a prispôsobené na mieru vašim telesným proporciám, tvaru vášho tela, vašim preferenciám a vášmu životnému štýlu.

Vďaka tomuto komplexnému prispôsobeniu vám môžeme ponúknuť najkvalitnejšie vozíky reagujúce na každý pohyb vášho tela. Objavte s nami svet vnemov.

Objavte dokonalý prenos vašej energie.


 


(Veľkosť kolies, sedačky, chrbtovej opierky a pod. je vždy konfigurovaná na prianie zákazníka. Ilustračné fotografie zobrazujú len jednu z verzií a môžu obsahovať aj príplatkové príslušenstvo)

Ďalšie informácie

Šírka sedačky

25 – 50 cm

Hĺbka sedačky

25 – 50 cm

Výška sedačky

38 – 55 cm

Rám

pevný (hliníkový 7020)

Farba poťahu

25 farieb

Hmotnosť

od 7,7 kg

Nosnosť

125 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “RGK Tiga”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.