RGK Tiga FX

4 607,00

Hliníkový vozík s pevným, napriek tomu skladacím rámom. Cestujete lietadlom? Máte malé auto? Žiadny problém! Vozík TIGA FX je možné zložiť do veľkosti príručnej batožiny a uskladniť v malom priestore.

Možnosť financovania cez ÚPSVaR

Popis

Vozík s pevným, napriek tomu skladacím rámom

Vozík pre tých, ktorí sú stále v pohybe.
Užite si všetky výhody vozíka s pevným rámom, ktorý vám zároveň vďaka unikátnemu skladaniu ponúka skvelé prepravné rozmery pri cestovaní.

Vozík RGK Tiga FXe
Vozík RGK Tiga FX

 


Cestujete lietadlom? Máte malé auto? Žiadny problém!

Vozík TIGA FX je možné zložiť do veľkosti príručnej batožiny a uskladniť v malom priestore. Vozík TIGA FX sa ľahko vojde do batožinového priestoru nad hlavou v lietadle aj do toho najmenšieho kufra auta! Vďaka systému Q-Lock vám vozík Tiga FX prináša všetky výhody vozíka so skladacím rámom a zároveň si vďaka pevnému rámu uchováva vysokú stabilitu.


 

Vozíky RGK boli vždy veľmi individuálne vyrábané a každý milimeter bol presne tvarovaný podľa potrieb užívateľa. To platí aj o skladacej verzii Tiga FX.


  • Rám vyrobený z hliníka triedy 7020
  • Systém Q-Lock umožňujúci unikátne skladanie rámu a chrbtovej opierky
  • Ergonomická sedačka
  • Vodorovne sklopné bočnice
  • Široká ponuka príslušenstva
  • Výber z eloxovaných farebných doplnkov
  • Čalúnenie z materiálu Airtech
  • Nosnosť 125 kg

O spoločnosti RGK

Spoločnosť RGK vznikla pred viac než tridsiatimi rokmi vďaka našej spoločnej vášni pre basketbal vozičkárov. Na začiatku nášho športového života sme veľmi skoro zistili, že so štandardnými vozíkmi nie sme schopní dosiahnuť také výkony, aké sme si predstavovali.

Ani vozíky s pevným rámom, ktoré sa postupom času na trhu objavili, nevyhovovali našim predstavám a požiadavkám. Takto sa zrodil nápad založiť spoločnosť RGK a začať vyrábať špeciálne športové a aktívne vozíky presne na mieru našim požiadavkám.

O tridsať rokov neskôr tvoríme skvelý tím. Sme nadšení, lebo vďaka spojeniu našich poznatkov, vášni a odhodlaniu vznikla z nášho nápadu celosvetovo známa značka s dobrým menom.

Veríme, že každý z nás je jedinečný. Našim krédom je rešpektovať individualitu každého človeka. Preto sú vozíky RGK konštruované na základe vašich individuálnych potrieb a prispôsobené na mieru vašim telesným proporciám, tvaru vášho tela, vašim preferenciám a vášmu životnému štýlu.

Vďaka tomuto komplexnému prispôsobeniu vám môžeme ponúknuť najkvalitnejšie vozíky reagujúce na každý pohyb vášho tela. Objavte s nami svet vnemov.

Objavte dokonalý prenos vašej energie. 


(Veľkosť kolies, sedačky, chrbtovej opierky a pod. je vždy konfigurovaná na prianie zákazníka. Ilustračné fotografie zobrazujú len jednu z verzií a môžu obsahovať aj príplatkové príslušenstvo)

Ďalšie informácie

Šírka sedačky

25 – 46 cm

Hĺbka sedačky

25 – 46 cm

Výška sedačky

48-55 cm vpredu
36-55 cm vzadu

Rám

hliníkový 7020

Hmotnosť

od 9 kg (sedačka 40×40 cm)

Nosnosť

125 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “RGK Tiga FX”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.