RGK Octane FX

Doplatok pacienta od 5 289 €

Titanový vozík s pevným, napriek tomu skladacím rámom. Vozík TIGA FX je možné zložiť do veľkosti príručnej batožiny a uskladniť v malom priestore.

Od5 289,00
od 5 289 €
-

Popis

Technické špecifikácie

“Skutočná” výroba na mieru

Iba spoločnosť RGK ponúka skutočný invalidný vozík na mieru s viac ako 30 rôznymi rozmermi na prispôsobenie a vytvorenie perfektne padnúceho invalidného vozíka.

Revolučný dizajn prednej časti so zámkom Q-lock

Vďaka novému a vylepšenému dizajnu Q-Lock ™ sa ľahký pevný vozík zmení na vozík, ktorý sa zmestí do skrinky leteckej spoločnosti alebo len do malého priestoru bez toho, aby sa znížila jeho tuhosť.

vozík RGK Octane FX

Najkvalitnejšie materiály

Na vozíku Octane FX sa používa titán triedy 9, čo je najkvalitnejší titán a zaručuje ľahký a odolný rám s mimoriadne hladkou jazdou.

Ultra nízka hmotnosť

S hmotnosťou len 5,5 kg* ide o dokonalý invalidný vozík pre aktívny životný štýl, vďaka ktorému sa ľahko prenáša do auta alebo tlačí na dlhé vzdialenosti.

*Transportná hmotnosť bez kolies i sedačky a na základe 400 mm širokého sedu.


vozík RGK Octane FX


Kľúčové vlastnosti

Titánový rám triedy 9

Titán má v porovnaní s oceľou a hliníkom oveľa väčšiu odolnosť. Má tiež prirodzenú absorpciu nárazov, ktorá pohlcuje vibrácie z cesty a je veľmi odolný voči korózii.

Skladacie blatníky

Montáž sklopných plochých bočníc bola prepracovaná tak, aby boli privarené priamo k rámu pomocou ľahkých titánových plátov.

Aktualizovaný systém Q-Lock

Konštrukcia zámku Q-Lock bola aktualizovaná s cieľom výrazne zlepšiť pevnosť, spoľahlivosť a každodennú použiteľnosť mechanizmu.

vozík RGK Octane FX

Krátke uchytenie pre kolieska

Titánové puzdro koliesok bolo navrhnuté ako utesnená zostava, ktorá zabraňuje nečistotám alebo vlhkosti vniknúť do ložísk.

Technológia Airtech

Opierka chrbta a poťah sedu pre lepšiu oporu a polohovanie s priedušným materiálom, ktorý vás udrží v chlade.

vozík RGK Octane FX


Prečo sa rozhodnúť pre výrobu na mieru?

Individuálne merania

Pri výrobe invalidného vozíka sa vykoná viac ako 30 individuálnych meraní používateľa tak, aby vyhovoval jeho individuálnym požiadavkám.

Ergonomické možnosti

K dispozícii je široká škála ergonomických možností na zabezpečenie optimálneho pohodlia, rovnováhy a držania tela.

Ľahký a kompaktný

Pomocou individuálnych meraní sa dosahuje čo najľahšie riešenie.


Účinky

Optimálne držanie tela

Sedenie v správnej polohe môže výrazne znížiť riziko vzniku problémov súvisiacich s tlakom v krátkodobom aj dlhodobom horizonte. Dobré držanie tela pomáha podporovať aktívnejší životný štýl, čo môže následne pozitívne ovplyvniť pohodu používateľa.

Optimálne pohodlie

Pocit pohodlia zvyšuje sebadôveru, ktorá pomáha používateľovi dosiahnuť aktívny životný štýl. Pravdepodobnosť vzniku dlhodobého nepohodlia, bolesti a pretrvávajúcich zranení sa výrazne znižuje.

Maximalizovaný výkon

Používateľ a invalidný vozík pracujú v úplnej súhre. Tým sa znižuje množstvo energie potrebnej na pohon a následne sa zvyšuje účinnosť invalidného vozíka s cieľom maximalizovať schopnosti používateľa.


Octane FX Sophie Carrigill

Prečo dostala OctaneFX?
“Počas rokov na vozíku som si uvedomila, čo je pre mňa najdôležitejšie. Musí byť efektívny, musí mi dobre sedieť a byť elegantný svojím vzhľadom. Telo športovca sa prirodzene mení a je úžasné mať možnosť doladiť miery na milimeter presne. Chcela som celkovo kompaktnejší vozík, a keďže veľa cestujem, Octane FX bol ideálnou voľbou.”

Aký bol konečný výsledok?
“Nemyslela som si, že sa mi podarí zlepšiť polohu sedenia, kým som si nesadla do nového vozíka Octane FX. Perfektne mi sedí a cítim sa oveľa sebavedomejšie. Nikdy som si nemyslela, že malé zmeny budú mať taký veľký vplyv na každodenný život. Ľahšie sa hýbe, je rýchlejší a teraz ho môžem zložiť a vziať všade so sebou! Navyše je taký pekný.
Úprimne, vo svojom Octane FX sa cítim úžasne.”

Sophie Carrigill

 


Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “RGK Octane FX”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.