RGK Danza

Doplatok pacienta od 3 850 €

Pevný a ľahký tanečný vozík vyrobený na mieru, pre rôzne typy tancov a tanečných zoskupení.

Od3 850,00
od 3 850 €

Popis

Danza-logo

Choďte na podlahu v tanečnej sále a kĺzajte sa po nej s presnosťou ako nik iný

Krása, forma a plynulosť – Danza je rovnako elegantný, ako citlivý – cítite sa, akoby ste sa vznášali, keď bez námahy predvádzate váš tanec a oslňujete vizuálne aj manévrovaním svojou eleganciou. Navrhnutý úplne na základe vašich meraní, vozík Danza poskytuje maximálne citlivé reagovanie, ergonomické polohovanie a obratnosť, ktoré vášmu tanečnému štýlu dodajú šmrnc.

Zažiarte s vozíkom Danza. Bol navrhnutý s ohľadom na rôzne disciplíny a klasifikácie tak, aby vyhovoval akémukoľvek štýlu tanca, v ktorom súťažíte; od walzu po tango, foxtrotu po sambu, pre individuálnych tanečníkov, páry aj formácie. Prečo nepovýšiť váš tanec na úplne novú úroveň výkonu?


Technické špecifikácie

Vo vašom vozíku Danza sa používajú iba tie najlepšie materiály. Titán je známy tým, že má všetky klady hliníka s dodatočným bonusom prirodzenej absorpcie nárazov samotným materiálom. Najlepší výkon vášho vozíka je zaistený použitím prvkov, vyrobených lídrami na trhu, spolu s ohromujúcimi 19 kontrolami kvality v priebehu výroby, od merania po odovzdanie.

  • Titánový rám
  • Vyrobený na mieru
  • Optimalizovaná biomechanika pre maximálnu silu a účinnosť
  • Pevný a ľahký
  • Perfektná geometria pre minimálny odpor
  • Maximálna hmotnosť používateľa až 110 kg

Technológia Airtech

  • Nové sieťované nastaviteľné čalúnenie sedačky vrátane titánových praciek s nízkym profilom
  • Zadné operadlo a stredná podložka s nastaviteľným napnutím vrátane krycích panelov zo sieťoviny a nízkoprofilových titánových praciek na lepšiu podporu a polohovanie.
  • Priedušný materiál, ktorý vás udrží v chlade
  • Ľahký a odolný pre dlhú životnosť  po stranách zosilnený kevlarom

RGK Danza

Sofie Cox: “Tento vozík tancuje priam magicky.”


 

 

 

Ďalšie informácie

Rám

titanový

Hmotnosť

od 7,5 kg

Nosnosť

110 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “RGK Danza”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.