WheelDrive demo (len kolesá)

4 830,00

Inovatívny prídavný pohon – násobič sily v zadných kolesách.

Popis

Inovatívny prídavný pohon – násobič sily v zadných kolesách

 

Cena:

  • cena WheelDrive: 4 830 €

Pre rezerváciu a ďalšie informácie kontaktujte info@letmo.sk prípadne tel. 0800 194 984.

 


WHEELDRIVE

Inovatívny prídavný pohon

WheelDrive bol navrhnutý s jediným cieľom, a to umožniť pohyb na vozíku jednoduchšie, úplne intuitívne. Zároveň poskytuje “terapeutické” benefity, keďže ramená vozičkára si skutočne oddýchnu.

Vďaka unikátnej koncepcii dvojobruče ide o násobenie sily a plynulej jazdy. Jednoducho si len vyberiete podporu, ktorú v danej chvíli potrebujete. Pritom zostávate stále aktívni na svojom mechanickom vozíku!

pridavny pohon Wheeldrive

 


Unikátna dvojobruč

Veľká “asistenčná obruč” umožňuje extra asistenčnú pomoc pri vlastnom pohone. Vyberte si z troch podporných stupňov, každý so špeciálnou jazdnou vlastnosťou. Malá “jazdná obruč” poskytuje plynulú jazdu v troch rýchlostných stupňoch bez akejkoľvek námahy, predstavte si to ako joystick na kolese. Prechytávanie medzi oboma obručami je úplne jednoduché, takže podpora je dostupná vždy, keď ju potrebujete.

 

Špecifikácia

  • Dojazd pri používaní asistenčnej obruče (násobič sily): až 20 km
  • Dojazd na Drive-obruč (menšia): až 12 km
  • Rýchlosť na asistenčnú obruč: 10 km/h
  • Rýchlosť na Drive-obruč (menšia): 6 km/h
  • Plné nabíjanie: 2 hodiny

Intuitívne používanie

Používanie vozíka s asistenčnou podporou WheelDrive je veľmi prirodzené a podobné vlastnému pohonu. Ak jazdíte na dlhšie cesty, na rôznorodých povrchoch, či svahoch, manévrujete v stiesnených priestoroch, vynakladáte takto oveľa menšiu námahu. Kolesá sú rýchlo a ľahko odnímateľné, čo umožňuje jednoduchú prepravu autom. WheelDrive zlepšuje mobilitu a ponecháva viac energie na aktívne užívanie života.

 


Zostaňte aktívni s minimom bolesti

Pri dlhom manuálnom používaní vozíka môžete pociťovať bolesti ramien alebo pliec, prípadne stratu síl. WheelDrive znižuje námahu svalov a kĺbov, chráni Vás pred problémami, zároveň udržiava a stimuluje Vašu aktívnu mobilitu a poskytuje nezávislosť.


Povedali o WheelDrive…

 

Výsledek obrázku pro tibor köböl“Na prvý i druhý dojem výborná pomôcka. Je mi ľúto, že som sa skôr neodhodlal ku kúpe…
…ako vymyslená pre ľudí s postihnutými hornými končatinami.
Je škoda, že mnoho ľudí si ju nemôže dovoliť, rozhodne by patrila do zoznamu pomôcok na úhradu zdravotnými poisťovňami.”
Tibor Köböl

“Najlepsia vec co som za 12 rokov na voziku kupil!”
Ing. Martin Barbierik jr.

 


“Sedí” na väčšinu mechanických vozíkov

WheelDrive kolesá sú ľahko namontovateľné na akýkoľvek odľahčený alebo štandardný vozík bez pridania iných častí, alebo jeho zmien. Umožňuje naďalej manuálne ovládanie vozíka a jeho prispôsobenie Vašim špecifickým potrebám. Kedykoľvek môžete použiť znovu pôvodné manuálne kolesá bez použitia akéhokoľvek náradia.

Klient môže objednávať vo verzii osky 12 mm, alebo 12,7 mm.

 


Pre koho je WheelDrive prínosom?

Pokiaľ pociťujete bolesť ramien, pliec, stratu síl, kolísanie energie počas dňa, WheelDrive asistent je skvelým rozhodnutím ako zostať fit alebo pokačovať v činnostiach.

Zoberte do úvahy, že WheelDrive nie je vhodný pre obsluhu jednou rukou, alebo jednou nohou.

Nedoporučujeme pri znížených kognitívnych výkonoch prípadne kŕčoch.


Návod na použitie nájdete tu

prídavný pohon

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “WheelDrive demo (len kolesá)”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.