QUICKIE Q500 Hybrid

Od6 300,00

Hybridný podvozok použitý na tomto vozíku v sebe kombinuje skvelé schopnosti ovládania v interiéri a vysokú stabilitu a agilitu vo vonkajšom prostredí.

Prefinancovanie cez štátny príspevok ÚPSVaR

Popis

Nová generácia elektrických vozíkov

Hybridný podvozok použitý na tomto vozíku v sebe kombinuje skvelé schopnosti ovládania v interiéri a vysokú stabilitu a agilitu vo vonkajšom prostredí. Aj napriek pôvodnej koncepcii, ktorá bola v minulosti používaná hlavne pri športových vozíkoch, tvorí hybridný pohon v našom portfóliu úplnú novinku. Revolučný je tiež spôsob použitého odpruženia, ktoré tomuto riešeniu dáva úplne jedinečné jazdné vlastnosti. Vozík vybavený týmto podvozkom sa mimoriadne dobre ovláda ako v exteriéri tak aj v interiéri.


Hybridná pohonná jednotka

podvozok Q500HybridAj napriek pôvodnej koncepcii, ktorá bola v minulosti používaná hlavne pri športových vozíkoch, tvorí hybridný pohon v našom portfóliu úplnú novinku. Revolučný je tiež spôsob použitého odpruženia, ktoré tomuto riešeniu dáva jedinečné jazdné vlastnosti.

Inovatívny, dynamický systém odpruženia aktívne absorbuje nárazy, ktoré vznikajú pri pohybe v teréne, čím zvyšuje pohodlie pri jazde, znižuje únavu klienta a v konečnom dôsledku predlžuje dobu, počas ktorej môže užívateľ vozík ovládať.

 


360° náhľad vozíka


SEDEO PRO – Variabilný sedací systém

Sedací systém SEDEO PRO je tvorený variáciou širokej škály sedačiek a chrbtových opierok v kombinácii s moderným, plne nastaviteľným a ľahko konfigurovateľným rámom sedačky.

Jednoducho nastaviteľný

Základ sedacieho systému SEDEO PRO tvorí jednoducho nastaviteľná platforma, ktorá združuje ostatné komponenty, ako sú rôzne typy sedačiek a chrbtových opierok, bočnice a stupačky.

Anti – strižný mechanizmus chrbtovej opierky

Klientom, ktorí potrebujú meniť v priebehu dňa polohu sedu a nie sú schopní samostatného presunu váhy, je určená elektricky uhlovo nastaviteľná chrbtová opierka s anti – strižným mechanizmom.

Tento mechanizmus pri polohovaní zabraňuje nechcenému posunu chrbtovej opierky voči chrbtu klienta.

Pre klientov s potrebou polohovania dolných končatín je možné vozík doplniť o polohovacie stupačky. Polohovacie stupačky sa ponúkajú v dvoch variantách:

  • Mechanicky polohovacie – delené stupátka.
  • Polohovacie stupačky
  • Elektricky polohovacie – delené stupátka / so spojenou stupačkou / so spojenou stupačkou a redukciou strihu.
  • Dozadu odklopné bočnice

Pre jednoduchý transport klienta do / z vozíka je vozík Q500 v základnom prevedení vybavený dozadu odklopnými bočnicami. Poprípade je možné vozík vybaviť bočnicami s centrálnym uchytením alebo v prípade polohovacej chrbtovej opierky o odklopné bočnice s redukciou strihu.

Ovládánie na dosah vašich prstov

Ďalší dôležitý krok pri výbere elektrického vozíka je zvoliť správny typ ovládania. Nová Q séria disponuje celým radom ovládačov, od štandardných VR2 joystickov až po R-NET ovládač disponujúci veľkým a ľahko čitateľným HD kontrolným panelom.

KONEKTIVITA

Ovládanie vášho vozíka je možné rozšíriť o ďalšie funkcie. K dispozícii je napríklad IR rozhranie vďaka ktorému môžete ovládať všetky zariadenia disponujúce týmto rozhraním, ako sú televízia, DVD, hudobné systémy atď.

BLUETOOTH & IDRIVE

Ovládajte váš smart telefón, tablet či počítač pomocou Bluetooth alebo iDrive rozhrania. Všetky vaše domáce zariadenia môžete mať pod kontrolou.

QUICKIE PATENTOVANÉ PRÍDAVNÉ TLAČÍTKA

Vďaka patentovanému systému prídavných tlačidiel je možné ovládanie vozíka ešte viac upraviť podľa vašich potrieb. Prídavným tlačítkam je možné naprogramovať akúkoľvek funkciu a potom ich umiestniť takmer na akékoľvek miesto na vozíku.


Návod na použitie nájdete tu

elektrický invalidný vozík

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “QUICKIE Q500 Hybrid”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.