QUICKIE Q500 F Sedeo Pro

Od5 800,00

QUICKIE Q500-F ponúka vynikajúci vonkajší výkon s dobrou manévrovateľnosťou v interiéri. V kombinácii s výhodami prispôsobiteľného sedenia SEDEO PRO vytvára perfektný motorový vozík pre akékoľvek dobrodružstvo.

Prefinancovanie cez štátny príspevok ÚPSVaR

Popis

Nový invalidný vozík s pohonom predných kolies QUICKIE Q500-F ponúka vynikajúci vonkajší výkon s dobrou manévrovateľnosťou v interiéri a najlepšiu stabilitu pri prudkom klesaní. V kombinácii s výhodami vysoko prispôsobiteľného sedenia SEDEO PRO a najmodernejších ovládacích prvkov vytvára perfektný motorový vozík pre akékoľvek dobrodružstvo.

Robustný vozík do terénu

Objavte spolu s nami skvelé jazdné vlastnosti nového vozíka Q500 F. Vďaka novému inovatívnemu odpruženiu celého podvozku FTS a vysoko nastaviteľnému sedaciemu systému SEDEO PRO, vám prináša to najlepšie riešenie bez kompromisov.
Ovládanie pohonu predných kolies vám môže, aspoň zo začiatku, pripadať nezvyčajne. Avšak po prekonaní prvých niekoľkých kilometrov jazdy vám prinesie skvelé možnosti a výkon pri pohybe v exteriéri. Aj napriek dlhšej “stopy” v interiéri oceníte ovládateľnosť a svižné zatáčanie.

Pohon predných kolies na modeli QUICKIE Q500 F tvorí stabilnú základňu s výbornou ovládateľnosťou v interiéri. Ľahko sa na ňom jazdí, poskytuje dobré ovládanie pomocou vstupných zariadení, ktoré nemajú neprimeranú veľkosť. To všetko v kombinácii s výhodami vysoko prispôsobiteľného sedenia SEDEO PRO a najmodernejších ovládacích prvkov vytvára perfektný invalidný vozík pre akékoľvek dobrodružstvo.


Maximálny komfort jazdy vďaka plnému odpruženiu podvozku FTS

Nový systém nezávislého zavesenia všetkých kolies a plného odpruženia podvozku „FTS“ (Full Track Suspension) vám prináša maximálny jazdný komfort v akomkoľvek prostredí. Plne odpružený podvozok pohlcuje všetky nárazy spôsobené jazdou po nerovnostiach.

Užite si vynikajúce jazdné vlastnosti nového vozíka s pohonom predných kolies. Intuitívne ovládanie, kompaktný 62 cm široký podvozok a výborné jazdné vlastnosti pri jazde v teréne, to sú hlavné benefity tohto vozíka.

Nový systém odpruženia FTS je možné vďaka nastaviteľným tlmičom nastaviť presne podľa vašich potrieb a jazdného štýlu.

 


360° náhľad vozíka


SEDEO PRO – VARIABILNÝ SEDACÍ SYSTÉM

Sedací systém SEDEO PRO je tvorený variáciou širokej škály sedačiek a chrbtových opierok v kombinácii s moderným, plne nastaviteľným a ľahko konfigurovateľným rámom sedačky. Ponúka vynikajúce možnosti voľby podpory a polohovanie pre zaistenie miernych až stredných klinických potrieb.

 

Pre ľahký transport klienta do / z vozíka je vozík Q500 v základnom prevedení vybavený dozadu odklopnými bočnicami. Poprípade je možné vozík vybaviť bočnicami s centrálnym uchytením alebo v prípade polohovacej chrbtovej opierky o odklopné bočnice s redukciou strihu.

 

Základ sedacieho systému SEDEO PRO tvorí jednoducho nastaviteľná platforma, ktorá združuje ostatné komponenty, ako sú rôzne typy sedačiek a chrbtových opierok, bočnice a stupačky.

 

Klientom, ktorí potrebujú meniť v priebehu dňa polohu sedu a nie sú schopní samostatného presunu váhy, je určená elektricky uhlovo nastaviteľná chrbtová opierka s anti – strižným mechanizmom.

 

Pre klientov s potrebou polohovania dolných končatín je možné vozík doplniť o polohovacie stupačky. Polohovacie stupačky sa ponúkajú v dvoch variantách:

  • Mechanicky polohovacie – delené stupátka.
  • Elektricky polohovacie – delené stupátka / so spojenou stupačkou / so spojenou stupačkou a redukciou strihu.

Ovládanie na dosah vašich prstov

Ďalší dôležitý krok pri výbere elektrického vozíka je zvoliť správny typ ovládania. Nová Q séria disponuje celým radom ovládačov, od štandardných VR2 joystickov až po R-NET ovládač disponujúci veľkým a ľahko čitateľným HD kontrolným panelom.

KONEKTIVITA

Ovládanie vášho vozíka je možné rozšíriť o ďalšie funkcie. K dispozícii je napríklad IR rozhranie vďaka ktorému môžete ovládať všetky zariadenia disponujúce týmto rozhraním, ako sú televízia, DVD, hudobné systémy atď.

BLUETOOTH & IDRIVE

Ovládajte váš smart telefón, tablet či počítač pomocou Bluetooth alebo iDrive rozhrania. Všetky vaše domáce zariadenia môžete mať pod kontrolou.

QUICKIE PATENTOVANÉ PRÍDAVNÉ TLAČÍTKA

Vďaka patentovanému systému prídavných tlačidiel je možné ovládanie vozíka ešte viac upraviť podľa vašich potrieb. Prídavným tlačítkam je možné naprogramovať akúkoľvek funkciu a potom ich umiestniť takmer na akékoľvek miesto na vozíku.


Návod na použitie nájdete tu

elektrický invalidný vozík

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “QUICKIE Q500 F Sedeo Pro”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *