QUICKIE Life T

Od1 980,00

Aktívny mechanický vozík QUICKIE Life T nie je len konkrétny produkt. Je to ucelená rada riešiaca takmer akékoľvek požiadavky vozičkára. Vozík s najlepším pomerom prínos/cena.

Možnosť financovania cez ÚPSVaR

Popis

 

Aktívny mechanický vozík Quickie Life T nie je len konkrétny produkt. Je to ucelená rada riešiaca takmer akékoľvek požiadavky vozičkára.

Svoje priania si tak splnia užívatelia s najrôznejšími požiadavkami. Či už chcú pevný rám, alebo skladací, odklopné stupačky, alebo integrovanú prednú časť, doskové bočnice, alebo hliníkové blatníky.

Sami si skúste nadefinovať svoj optimálny vozík v tabuľke. Nemusíte sa báť, nie je to ešte záväzné – po odoslaní Vás bude kontaktovať náš konzultant a všetko preberiete a prípadne potvrdíte, alebo doplníte.

 

V prípade akýchkoľvek otázok prípadne nejasností, neváhajte volať našim konzultantom na linku 0800 194 984. 


Rám vozíka Life T môže byť nalakovaný v jednej z 32 farieb.(Veľkosť kolies, sedačky, chrbtovej opierky a pod. je vždy konfigurovaná na prianie zákazníka. Ilustračné fotografie zobrazujú len jednu z verzií a môžu obsahovať aj príplatkové príslušenstvo)

 


Návod na použitie nájdete tu
Návod na použitie

Ďalšie informácie

Šírka sedačky

28 – 50 cm

Hĺbka sedačky

32 – 46 cm

Výška chrbtovej opierky

25 – 47,5 cm

Rám

skladací alebo pevný

Farba rámu

30 farieb na výber

Hmotnosť

od 10 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “QUICKIE Life T”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.