QUICKIE Krypton R

Od3 970,00

Karbónový ultraľahký plne nastaviteľný vozík s pevným rámom.

Popis

Karbónový ultraľahký plne nastaviteľný vozík

Už od začiatku vývoja novej produktovej rady aktívnych vozíkov nám bolo jasné, že ďalší vývoj vyžaduje niečo iné. Naším cieľom bolo vyrobiť ten najlepší vozík Quickie v histórii. Chceli sme vytvoriť novú vlajkovú loď, ktorá stelesňuje samotnú podstatu nášho inovatívneho snaženia. Vytvorili sme nový Krypton R (dostupný aj v skladacej verzii).

Krypton je vyrobený pomocou najmodernejších dostupných technológií spracovania uhlíka, čo zaisťuje ohromujúci pomer medzi pevnosťou a hmotnosťou.
Výsledkom je ultraľahký invalidný vozík, ktorý vám v kombinácií s extrémnou pevnosťou rámu zaručí skvelú spätnú väzbu na každý váš pohyb.
Posaďte sa doň a pocítite ten rozdiel!

 


 

Prelomový karbónový rám

Krypton R je vyrobený pomocou najmodernejších dostupných technológií spracovania uhlíka, ktoré zaisťujú ohromujúci pomer medzi pevnosťou a hmotnosťou. Vďaka tomu sa jedná o najľahší plne nastaviteľný invalidný vozík s pevným rámom na svete s váhou už od 6,2 kg. *
Výsledkom je ultraľahký invalidný vozík, ktorý vám v kombinácii s extrémnou pevnosťou rámu zaručuje skvelú spätnú väzbu na každý váš pohyb.

* Hmotnosť v konfigurácii: ŠS 36 cm, HS 40 cm, tenké karbónové blatníky, ultraľahké čalúnenie, ľahké kompaktné brzdy, karbónová opierka bez podrúčiek.


360° náhľad vozíka

Fenomenálne vlastnosti

Jediný materiál, ktorý sa dá využiť na dosiahnutie tej najvyššej kvality, je oxidované uhlíkové vlákno. Výsledným efektom je až neuveriteľná pevnosť a pružnosť ukrytá do plne prispôsobivej koncepcie invalidného vozíka.

 

 


Revolučné technické riešenie

Na spracovanie uhlíkových vlákien existuje množstvo technológií. Teší nás, že sme prvým výrobcom invalidných vozíkov, ktorý na výrobu svojich produktov používa patentovanú technológiu bezšvového zapletenia karbónu. Tento plne automatizovaný proces umožňuje vytvárať perfektný rám – silný na miestach, kde je to nutné, ľahký tam, kde je to potrebné. Rám je vyrobený za pomoci presného a spoľahlivého automatizovaného procesu.

 


Quickie Krypton RNekompromisne silný

Dokázať spoľahlivosť vozíka Krypton nie je ťažké. Pri jeho vývoji sme boli nekompromisný. Každá jeho časť bola schválená až vtedy, keď si naši inžinieri boli stopercentne istí ich kvalitou.

Krypton bol testovaný v extrémnych podmienkach (pri -20 ° až +70 °C).
Testy dlhú životnosť tohoto invalidného vozíka potvrdili. Krypton je navrhnutý tak, aby odolal času!

 


Všestrannosť & štýl

Výberom vozíka všetko práve začína. Prepracované príslušenstvo vám pomôže vytvoriť riešenie presne podľa vášho štýlu, individuálnych nárokov a potrieb. Vo vozíku Krypton získate spoločníka s ktorým si užijete akýkoľvek pohyb.


Quickie Krypton

Možnosti karbónového povrchu

Číry lesklý povrch – luxusná povrchová úprava s vysokým leskom
Číry matný povrch – nenápadný a pritom vznešený
Čisto čierna – čierny povrch, lesklý alebo matný
Prírodný karbón – bez povrchovej úpravy – úspora váhy až 100 g

 


Špecifikácia

Šírka sedu: 320 – 460 mm (po 20 mm krokoch)
Hĺbka sedu: 340 – 480 mm (po 20 mm krokoch)
Predná výška sedu: 430 – 550 mm
Zadná výška sedu: 380 – 500 mm
Výška chrbtovej opierky: 250 – 450 mm
Predná výška sedu: 430 – 550 mm
Uhol chrbtovej opierky: 59° – 105°
Sklon kolies: 0°/3°
Maximálna hmotnosť užívateľa: 125 kg
Hmotnosť produktu: od 6,2 kg
Farby rámu: prírodná; bezfarebný lak lesk & mat, čierny lesk & mat

 


Návod na použitie nájdete tu

mechanický vozík

Ďalšie informácie

Šírka sedačky

32 – 46 cm

Hĺbka sedačky

34 – 48 cm

Výška sedačky

43 – 55 cm vpredu
37 – 50 cm vzadu

Výška chrbtovej opierky

25 – 47,5 cm

Rám

pevný karbónový

Farba rámu

prírodná, bezfarebný lak lesk & mat, čierny lesk & mat

Hmotnosť

od 6,2 kg

Nosnosť

125 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “QUICKIE Krypton R”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.


    Možno by sa Vám páčilo…