Testovanie produktov v NRC Kováčová

Kľúčové produkty potrebné na udržanie mobility a dodržiavanie zásad správneho sedenia si môžete vyskúšať priamo počas pobytu v NRC Kováčová.

Oddelenie LVS vám bezplatne a nezáväzne zapožičia vozíky Breezy a Progeo alebo antidekubitné sedačky Roho.

NRC Kováčová

disponuje širokou ponukou výrobkov dovážaných spoločnosťou LetMo. Pacienti tohto zariadenia tak majú jedinečnú možnosť bezplatne a nezáväzne otestovať jednotlivé produkty. Ďalšou výhodou testovania v NRC Kováčová je, že vďaka dlhodobému pobytu si používateľ môže vyskúšať a porovnať niekoľko typov invalidných vozíkov alebo antidekubitných podložiek.

Vždy sa poraďte s pracovníkmi LVS, ktorí majú prehľad o možnostiach výrobkov a ich vplyve na mobilitu a správne sedenie.

 

Sedačky ROHO®

Už viac ako 45 rokov venuje spoločnosť ROHO svoje úsilie výskumu, konštrukcii a výrobe vankúšov na báze vzduchových buniek s patentovanou konštrukciou nazývanou technológia DRY FLOATATION®. Tá napodobňuje vlastnosti vody a zabezpečuje ponorenie a obklopenie tela jednotlivca, aby sa dosiahlo vynikajúce rozloženie tlaku. Spoločnosť ROHO je svetovo uznávaným lídrom v oblasti ochrany pokožky a riešení polohovacích výrobkov a v súčasnosti sa používa viac ako milión vankúšov vo viac ako 70 krajinách. 

VIAC O ROHO TU

Nastavenie systému ROHO® pre Vás

Toto inštruktážne video má pomôcť koncovým používateľom a opatrovateľom, ako správne nafúknuť sedačku ROHO a overiť, či je nafúknutý na správnu úroveň, aby sa dosiahla maximálna ochrana kože.

 

Pokiaľ potrebuje viac informácií od konzultanta spol. LetMo, môžeme vás nezáväzne navštíviť priamo v NRC Kováčová a vysvetliť špecifikácie jednotlivých produktov a pomôcť nájsť vhodný systém financovania.

Produtky umiestnené v NRC Kováčová sme úmyselne vyberali ako plne hradené zdravotnou poisťovňou popr. len s miernym doplnkom užívateľa.

Konzultant pro NRC Kováčová:

 

Michal Crman
m.crman@letmo.sk
Tel.: 0911194984

V NRC Kováčová nájdete aj tieto produkty

 • ROHO Hybrid Select

  Sedačka ROHO® Hybrid Select má ergonomicky tvarovaný dizajn vyrobený z kombinácie peny a vzduchu.

 • PROGEO Exelle

  Tento ľahký a elegantný multifunkčný vozík ponúka maximálny komfort pri zachovaní vynikajúcich jazdných vlastnostiach a minimálnej hmotnosti.

 • BREEZY Style

  BREEZY Style je skladací hliníkový invalidný vozík so zníženou hmotnosťou od 13,9 kg.

 • QUICKIE HeliX

  Konfigurovateľný a veľmi prispôsobiteľný vozík pre aktívnych užívateľov za mimoriadne priaznivú cenu.

 • Štvorkomorová ROHO, stredný profil

  Antidekubitný systém určený na prevenciu pre osoby s najvyšším rizikom vzniku dekubitov. Sedačka s výškou 7,5 cm je určená pre aktívnych užívateľov, ktorí často presadajú.

 • Sedačka ROHO Mosaic

  Základná Roho sedačka vhodná ako doplnkové antidekubitné riešenie. Ideálna do auta, lietadla alebo ako sekundárna sedačka na zmenu štýlu sedenia.

Prečítajte si viac o produktoch LetMo

Spoločnosť Sunrise Medical oslavuje 40 rokov

Spoločnosť Sunrise Medical má bohatú históriu, ktorá siaha až do roku 1983. Prečítajte si niektoré kľúčové body z histórie spoločnosti, ktorých výrobky tvoria prevažnú väčšinu…
Čítať viac
pridavny pohon Klaxon a Otto Bock

Klaxon a vozíky Otto Bock

Prídavné pohony KLAXON, ktoré na slovenský trh dodáva spoločnosť LetMo, nie sú v žiadnom prípade určené len pre vozíky z nášho sortimentu. Chápeme, že mnohí…
Čítať viac

Predstavujeme SpeedControl Dial pre SmartDrive pohon

LetMo, ako zástupca spoločnosti Permobil na Slovensku, už dlhší čas distribuuje prídavný pohon SmartDrive. Myšlienka pri vytváraní tejto jednotky bola jasná: Pohon mechanického invalidného vozíka…
Čítať viac