Testovanie produktov v NRC Kováčová

Kľúčové produkty potrebné na udržanie mobility a dodržiavanie zásad správneho sedenia si môžete vyskúšať priamo počas pobytu v NRC Kováčová.

Oddelenie LVS vám bezplatne a nezáväzne zapožičia vozíky Breezy a Progeo alebo antidekubitné sedačky Roho.

NRC Kováčová

disponuje širokou ponukou výrobkov dovážaných spoločnosťou LetMo. Pacienti tohto zariadenia tak majú jedinečnú možnosť bezplatne a nezáväzne otestovať jednotlivé produkty. Ďalšou výhodou testovania v NRC Kováčová je, že vďaka dlhodobému pobytu si používateľ môže vyskúšať a porovnať niekoľko typov invalidných vozíkov alebo antidekubitných podložiek.

Vždy sa poraďte s pracovníkmi LVS, ktorí majú prehľad o možnostiach výrobkov a ich vplyve na mobilitu a správne sedenie.

 

Sedačky ROHO®

Už viac ako 45 rokov venuje spoločnosť ROHO svoje úsilie výskumu, konštrukcii a výrobe vankúšov na báze vzduchových buniek s patentovanou konštrukciou nazývanou technológia DRY FLOATATION®. Tá napodobňuje vlastnosti vody a zabezpečuje ponorenie a obklopenie tela jednotlivca, aby sa dosiahlo vynikajúce rozloženie tlaku. Spoločnosť ROHO je svetovo uznávaným lídrom v oblasti ochrany pokožky a riešení polohovacích výrobkov a v súčasnosti sa používa viac ako milión vankúšov vo viac ako 70 krajinách. 

VIAC O ROHO TU

Nastavenie systému ROHO® pre Vás

Toto inštruktážne video má pomôcť koncovým používateľom a opatrovateľom, ako správne nafúknuť sedačku ROHO a overiť, či je nafúknutý na správnu úroveň, aby sa dosiahla maximálna ochrana kože.

 

Pokiaľ potrebuje viac informácií od konzultanta spol. LetMo, môžeme vás nezáväzne navštíviť priamo v NRC Kováčová a vysvetliť špecifikácie jednotlivých produktov a pomôcť nájsť vhodný systém financovania.

Produtky umiestnené v NRC Kováčová sme úmyselne vyberali ako plne hradené zdravotnou poisťovňou popr. len s miernym doplnkom užívateľa.

Konzultant pro NRC Kováčová:

 

Michal Crman
m.crman@letmo.sk
Tel.: 0911194984

V NRC Kováčová nájdete aj tieto produkty

 • ROHO Hybrid Select

  Sedačka ROHO® Hybrid Select má ergonomicky tvarovaný dizajn vyrobený z kombinácie peny a vzduchu.

 • PROGEO Exelle

  -skladací vozík s uzavretým rámom
  -hliník triedy 6000
  -skvelý pomer výkon/cena
  -nízky doplatok
  -kompletne vyrobený na mieru

   

 • BREEZY Style

  BREEZY Style je skladací hliníkový invalidný vozík so zníženou hmotnosťou od 13,9 kg.

 • QUICKIE HeliX

  Konfigurovateľný a veľmi prispôsobiteľný vozík pre aktívnych užívateľov za mimoriadne priaznivú cenu.

 • Štvorkomorová ROHO, stredný profil

  Antidekubitný systém určený na prevenciu pre osoby s najvyšším rizikom vzniku dekubitov. Sedačka s výškou 7,5 cm je určená pre aktívnych užívateľov, ktorí často presadajú.

 • Sedačka ROHO Mosaic

  Základná Roho sedačka vhodná ako doplnkové antidekubitné riešenie. Ideálna do auta, lietadla alebo ako sekundárna sedačka na zmenu štýlu sedenia.

Prečítajte si viac o produktoch LetMo

Veltop strecha

Interne ho voláme papamobil, ale inak je to Veltop

Chladné počasie pomaly končí a čoskoro sa “naše starosti” presunú na sťažovanie sa na silné slnko a neutíchajúce horúčavy. No to ešte chvíľu potrvá a…
Čítať viac

Spoločnosť Sunrise Medical získala dve ocenenia Voľba predajcov roka 2023

Spoločnosť Sunrise Medical, svetový líder v oblasti inovatívnych riešení pre mobilitu, s potešením oznamuje, že dva z jej nových produktov získali ocenenie THIIS Retailers’ Choice…
Čítať viac
basketball na vozíku

Basketball na vozíku

Basketbal na vozíku je jedným z najlepšie prispôsobených športov a zároveň jedným z najrozšírenejších na svete. Odhaduje sa, že v súčasnosti existujú basketbalové ligy a…
Čítať viac