Je čas na nový vozík?

V LetMo sme tu pri Vás. Či už pri kúpe prvého vozíka alebo jeho výmene. Neváhajte nás osloviť a radi nadviažeme na našu spoluprácu.

Pomôžeme vám s procesom

Sme najpovolanejší odborníci v komplexnej téme mobility, bezbariérovosti, zdvíhania i sedenia. Neexistuje otázka o vozíkoch, na ktorú by sme nevedeli odpovedať. S poisťovnami a nadáciami komunikujeme na každodennej báze a preto si môžete byť istý, že spravíme všetko pre to, aby ste využili svoj nárok na nový vozik či inú zdravotnú pomôcku. Vysvetlíme Vám, ktoré pomôcky viete získať bez doplatku zadarmo a aké sú podmienky doplatkov pri iných typoch. Stačí vyplniť nižšie uvedený formulár a počkať na kontaktovanie naším konzultantom.

Pobočky Letmo

slovakia
+
Teplická 107a 921 01 Piešťany
+
Šafárikova 6 048 01 Rožňava
+
Solivarská 28, 080 05 Prešov-Solivar
+
Mládežnícka 3757/8, 974 04 Banská Bystrica

Veľmi radi vás uvidíme v jednej z našich pobočiek. Naše pobočky slúžia zároveň ako showroom množstva produktov a servisné stredisko pre vaše vozíky. 

Chcete si prísť pozrieť a vyskúšať vozík? Potrebujete servis pre váš aktuálny vozík? Potrebujete poradiť pri výbere doplnkov pre váš vozík?

Potrebujete poradiť?

Naši odborníci pre vás poskytujú bezplatné poradenstvo. Denne sme v kontakte s výrobcami, posťovňami ale aj nadáciami a úradmi. Preto vám vieme pomôcť nielen s informáciami ale aj presným postupom a spísaním dokumentov potrebných pre vybavenie nových produktov. Neváhajte nás kontaktovať vyplnením formulára alebo nás navštíviť v jednej z našich pobočiek.

AKO POSTUPOVAŤ?

Vyplňte formulár

Vyplňte nižšie uvedený formulár a popíšte nám čo vás zaujíma a s čím potrebujete pomôcť.

Počkajte na kontakt

Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro. Pýtajte sa na všetko, čo Vám nie je jasné a dovoľte našim konzultantom, aby vás previedli týmito zložitými a komplexnými procesmi s ľahkosťou.

Otestujte si produkt

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.

Radi Vám pomôžeme

Vyplnenie formulára a vaša krátka správa nám uľahčí rýchlo reagovať na Vaše potreby.


  Tvoríme najväčšiu komunitu vozičkárov

  Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. 

  Sme predajcom a servisným strediskom najkvalitnejších vozíkov na trhu svetových značiek. 

  Najlepšia kvalita a značky

  Vyberáme pre vás tých najkvalitnejších výrobcov na európskom i celosvetovom trhu. Všetky pomôcky, ktoré pre vás prinášame sú navrhované a vyrábané vo vysoko profesionálnych podmienkach. Niektoré k nám cestujú z Ameriky, Nemecka či Severného Írska. Z týchto ďalekých krajín výroby ich potom prispôsobujeme vašim potrebám a distribuujeme až k vám domov, vďaka čomu máte aj vy možnosť poznať tieto prémiové značky.

  Byt súčasťou Letmo komunity prináša pre našich klientov mnoho benefitov. Objavte niektoré z nich:

  Komplexné riešenie
  mobility

  Predĺžená záruka
  našich produktov

  Zdravotné pomôcky
  vyrábané na mieru

  Komunitné podujatia
  rôzneho typu

  Bezplatné skúšanie
  nových produktov

  Konzultant
  v každom regióne

  20 rokov skúseností
  s imobilitou

  Ocenenie VIA BONA
  za prácu a výsledky