Motren Duo 1

Od4 365,00(s DPH)

Motren Duo 1 je ponúkaný v troch prevedeniach. Je určený na súbežné precvičovanie dolných a horných končatín pomocou motora. Cvičiť je možné tak pasívne, ako aj aktívne.

Popis

Motren Duo 1 je ponúkaný v troch prevedeniach. Je určený na súbežné precvičovanie dolných a horných končatín pomocou motora. Cvičiť je možné tak pasívne, ako aj aktívne. Motren Duo 1 A je určený k súbežnému pasívnemu aj aktívnemu precvičovaniu dolných končatín a aktívnemu precvičovaniu horných končatín (bez pomoci motora horným končatinám). Motren Duo 1 H je určený na pasívne a aktívne precvičovanie horných končatín. K tomuto prístroju je možné spätne doinštalovať zariadenie na precvičovanie dolných končatín. Všetky typy sú uvádzané do pohybu elektromotorom. Elektromotor je riadený počítačom vybaveným niekoľkými funkciami. Prístroj je vybavený ochranou proti spazmám, ktoré potom, čo vzniknú, uvoľňuje. Automaticky rozpozná aj veľmi malé “zbytkové” sily a aktívnym prišľapávaním je možné posilňovať svalstvo. Jednoduché premiestnenie zaisťujú transportné kolieska. Môžete kúpiť priamo na našom eshope

 

Základné vybavenie Motren Duo 1 obsahuje:

 • Špeciálne kľuky na zmenu polomeru pedálov
 • Bezpečnostné nášľapky na chodidlá
 • Držadlá štandard

Príslušenstvo za doplatok

 • bezpečnostné nášľapy pre chodidlá – s fixáciou na nárt pásom
 • lýtkové opierky fixné
 • nastaviteľné lýtkové úchyty
 • detské bezpečnost. nášľapy pre chodidlá – s fixáciou nártu a špičky suchým zipsom
 • detské lýtkové úchyty (od 10 rokov)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Motren Duo 1”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.

  Možno by sa Vám páčilo…

  • Motren Solo

   Je určený na precvičovanie dolných končatín a uvádzaný do pohybu elektromotorom. Je vybavený sklopne nastaviteľnými riadidlami na pridržiavanie cvičiaceho. Elektromotor je riadený počítačom vybaveným niekoľkými funkciami.

  • Motren Duo 3

   Motren Duo 3 je určený na precvičovanie dolných alebo horných končatín v sede, alebo v ľahu, pre deti od troch rokov do dospelosti. Je uvádzaný do pohybu elektromotorom. Vysoká variabilita prístroja umožňuje vykonávať cvičenie v piatich rôznych pozíciách.

  • Motren Duo 2 s dotykovou obrazovkou

   MOTREN Duo 2 je určený na precvičovanie dolných a horných končatín zvlášť (nie naraz).