Kinetic balance držiak/adaptér na tašku

9,00

Držiak na uchytenie tašky o rám vozíka.

Popis

Náš držiak/adaptér umožňuje ľahko a rýchlo pripevniť vašu malú tašku na drobnosti k vášmu vozíkovému rámu. Adaptér je možné nastaviť na vami preferovanú polohu. 

Oražnová páčka slúži ako zámok na bezpečnostné uzatvorenie tašky počas jazdenia ale aj proti prípadnému vytrhnutiu, krádeži. Môžete kúpiť priamo na našom eshope

Doplňujúce informácie:

Farba:                čierna-oranžová

Materiál:            polyamid-delrin

“Produkty ako sú rukavice, oblečenie či drobné vychytávky nie je možné kvôli obmedzeným skladovým zásobám priniesť pred ich kúpou na odskúšanie k Vám do domu, preto sme ich doplnili do nášho eshopu, kde Vám ich kuriér po objednaní doručí priamo domov. ” 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Kinetic balance držiak/adaptér na tašku”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.