JAY J3

Doplatok pacienta od 177,24 €

Modulárny sedací systém JAY3 vyniká špičkovou redistribúciou tlaku, optimálnou stabilizáciou panvy a vylepšeným odvodom tepla a vlhkosti.

Od504,24
327,00 €
od 177,24 €
L87579

Popis

Modulárny sedací systém JAY3 vyniká špičkovou redistribúciou tlaku, optimálnou stabilizáciou panvy a vylepšeným odvodom tepla aj vlhkosti.

Jay J3 antidekubitná sedacia podložka bola navrhnutá pre klientov s veľmi vysokým rizikom poškodenia pokožky.

Jay J3 antidekubitná sedacia podložka bola navrhnutá na fantastické rozloženie tlaku a stability, ponúka vyššiu kategóriu podložiek, aby splnila veľký rozsah ochrany pokožky a potrieb polôh. Má výhodu ochrany pokožky spolu s pohodlným dizajnom, ktorý nevyžaduje veľkú údržbu.

Zahŕňa voliteľné hydrokoloidné vložky, voliteľný PLA (panvový priestor dosedu) redukčný kruh, penový základ a jeden z dvoch materiálov na pokrytie. Pevná penová antidekubitná podložka je tvarovaná, aby poskytovala optimálnu polohu panvy.

Možnosť prídavných opôr s jednoduchou prispôsobiteľnosťou je vhodná pre fixované aj odstrániteľné deformácie.

 

 

Ďalšie informácie

Šírka sedačky

30 – 60 cm

Hĺbka sedačky

30 – 60 cm

Výška sedačky

9,5 cm štandard
11,0 cm hlboká

Nosnosť

150 kg štandard
227 kg hlboká

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “JAY J3”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.

    Možno by sa Vám páčilo…