Stoličkový výťah

Cena na vyžiadanie

Schodisková el. sedačka je svojou variabilitou, komfortom a bezpečnosťou určená pre široké spektrum užívateľov.

Možnosť financovania cez ÚPSVaR

Popis

V staršom veku si ťažko zvykáme na zmenu prostredia. Každý si praje žiť vo svojom vlastnom domove, na ktorý si zvykol tak dlho a pohodlne, ako to bude možné.

Stoličkový výťah (schodisková sedačka) je svojou variabilitou, komfortom a bezpečnosťou určená pre široké spektrum užívateľov.

Výťahy tejto značky slúžia už viac ako 120 rokov. Vďaka technickej dokonalosti, inteligentným riešeniam a bezpečným aplikáciám poskytli inovácie firmy Handicare schodiskovým výťahom nielen väčší komfort, ale tiež atraktivitu. Stoličkové výťahy Handicare sa prispôsobia farebnými a technickými riešeniami Vášmu vkusu. Špičková kvalita výťahu Handicare je vo všetkých ohľadoch cenným prínosom pre Vašu nezávislosť.

Približne 25 000 spokojných užívateľov si túto skutočnosť overuje každý deň!

Perfektne zhotovené, vyrobené presne na mieru a navyše s rýchlo prevedenou inštaláciou u Vás doma. Po informačnej schôdzke Vám podrobne vysvetlíme všetky charakteristiky schodiskového výťahu Handicare. Po podaní objednávky sa vzájomne dohodneme na dátume montáže vo Vašej domácnosti.

Viac o meraní v tomto videu:

Prídeme, predvedieme a vysvetlíme všetko o produktoch Handicare. Rozhodnutie bude na Vás. Zdarma urobíme zameranie a obratom poskytneme kalkuláciu. Potom spoločnosť Letmo navrhne a zadá do výroby schodiskový výťah, vrátane potrebného príslušenstva.

Dizajn a farebné riešenie schodiskového výťahu Handicare predstavuje v každom interiéri „prirodzený“ prvok.

Na produkty od spoločnosti Handicare je dvojročná záruka. Značka Handicare je záruka vysokej kvality.

Sami sa presvedčíte o bezpečnosti, inovácii, komforte a dizajne. Firma Handicare bola jedna z prvých vo svojom priemyslovom odvetví, ktorá obdržala certifikát kvality ISO 9007: 2000.

VŠETKY PRODUKTY HANDICARE SÚ SKÚŠANÉ A KONTROLOVANÉ CELOSVETOVÝMI NEZÁVISLÝMI, INŠPEKČNÝMI AGENTÚRAMI (NIVL, BS1, TUV A BCJ). TÝMTO JE ZAISTENÉ, ŽE VÝROBKY VYHOVUJÚ NAJPRÍSNEJŠÍM POŽIADAVKÁM V OBLASTI KVALITY AJ BEZPEČNOSTI.

Viac detailov uvidíte aj v týchto videách:


Návod na použitie nájdete tu

Stoličkový výťah

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Stoličkový výťah”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.

  Možno by sa Vám páčilo…

  • BREEZY RubiX

   Invalidný vozík BREEZY Rubix bol navrhnutý tak, aby bol zaistený maximálny komfort akéhokoľvek užívateľa po celý deň.

  • Modulárne nájazdy

   Stavebnicový systém nájazdov a podlahových riešení pre vnútorné a vonkajšie použitie.