Piešťany 2.4.2022

(10:00-15:00)

Deň plný noviniek, vychytávok a servisu vozíkov. 

Opäť spolu v LetMo

Servisný deň a skúška noviniek

Napriek smutným udalostiam a záberom od našich východných susedov prináša príchod jari so sebou príjemné zmeny. Jednou z nich je aj uvoľňovanie opatrení a možnosť opäť sa stretávať a organizovať menšie podujatia pre našu komunitu, kedy si môžeme vážiť jeden druhého, vidieť sa a zdieľať naše zážitky. Neváhajte sa pridať aj Vy.

V LetMo vieme, čo je pred sezónou plnou výletov najdôležitejšie. Predsa vyčistiť a  premazať vozík, a tak ho nachystať na naše cesty, nech už vedú kamkoľvek. Navyše, sa po dlhom čase opäť stretneme a podelíme sa o naše plány pri šálke dobrej kávy.

Budú sa na Vás tešiť aj naši servisní technici, ktorí sú pripravení venovať čas Vašim vozíkom. 

Predstavíme si spoločne aj novinky, ktoré ste ešte nemali možnosť spoznať.

Letmo Piestany

Každý je vítaný a s určitosťou môžeme povedať, že si nájde “to svoje”.

Čo nás čaká?

Okrem atraktívnych vozíkov Quickie, cenovo výhodných Breezy a špeciálnych RGK prinášame ako novinku  v LetMo aj taliansku značku Progeo.

Elegantné konfigurovateľné vozíky Vás svojou ľahkosťou, dizajnom a funkcionalitou príjemne prekvapia. Vášmu oku ulahodia aj rôzne farby, v ktorých Vám Progeo vozíky ukážeme. Skladacie či pevné, všetky sú ultraľahké a technicky vynikajúce. Viac sa dozviete TU.

Pre vozičkárov, ktorí sa chcú voziť bezpečne. Je náročné neustále myslieť na to, ako Váš vozík zmestiť do osobného auta. Preto sa neustále snažíme prinášame prostriedky a produkty, ktoré uľahčia Váš život. Konkrétne Vám privezieme prispôsobené vozidlá Ford a Peugeot

Ako prvý vyzdvihujeme nekonečne konfigurovateľný, revolučný sedací systém, ktorý kladie vývoj na nezávislosť dieťaťa do absolútneho popredia. Je ním Leckey BeMe.

Predstavíme si aj zariadenie na mobilitu vo vzpriamenej polohe, ktoré pomáha deťom, ktoré nedokážu samostatne stáť alebo chodiť. Leckey MyWay umožňuje pohybovať sa po okolí pomocou dolných končatín.

Naši servisní technici dofúkajú kolesá, dotiahnu skrutky, vyčistia vozík a skontrolujú funkčnosť, (ne)nájdu vady. Do letnej sezóny plnej výletov predsa treba vstúpiť v plnej paráde s vozíkom, ako sa patrí, nech už sa chystáte kamkoľvek. Viac o servise vozíkov nájdete TU.

Samozrejme, je Vám plne k dispozícii ucelený sortiment vozíkov Permobil, Quickie, Breezy, ale aj sedacia systémy Jay, Roho, Spex, Tarta a mnoho ďaľšieho.

Ako na to?

Vyplňte tento formulár čo najpresnejšie, aby boli Vaše údaje správne a my sme si Vás mohli zaevidovať. Vopre pridelíme konzultanta, ktorý si vyhradí čas.

Ak potrebujete zoservisovať vozík alebo máte záujem o prehliadnutie a skúšku určitého produktu, uveďte, prosím, všetky podrobnosti.

Odošlite formulár s údajmi a počkajte, kým ich spracujeme. Teraz sa už môžete tešiť na náš spoločný deň v Piešťanoch.

Dostavte sa do nášho showroomu v Piešťanoch. Nezabudnite, náš deň sa koná 2.4.2022 o 10:00.

Bezplatná registrácia

Zaregistrujete sa vopred, aby sme vedeli navariť správny objem dobrej kávy. 🙂