Empulse F55 – verzia 8,5″

2 975,00

Verzia s 8,5“ hnacím kolesom ponúka skvelé jazdné vlastnosti v mestskom prostredí a interiéri.

Popis

Nový prídavný pohon Empulse posúva hranice použiteľnosti mechanických vozíkov ďalej, než kedykoľvek predtým. Niekoľkokrát znásobuje dojazd, šetrí vaše sily a chráni vás pred nadmerným namáhaním vášho nosného aparátu, kĺbov a svalov. Naviac robí váš pohyb na mechanickom vozíku oveľa zábavnejším.


Užite si pohyb kdekoľvek

Empulse F55 vám ponúka ideálne riešenie na rozšírenie možností vášho mechanického vozíka. Riešenie, ktoré je šetrné k životnému prostrediu, s ktorým sa ľahko manipuluje a ktoré vám pomôže preskúmať miesta, ktoré boli mimo vášho dosahu.

Len pár sekúnd vás delí od možnosti vydať sa kamkoľvek v meste alebo v prírode. Vďaka jednoducho použiteľnému dokovaciemu mechanizmu je možné prídavný pohon Empulse F55 pripevniť k väčšine typov mechanických invalidných vozíkov. V priebehu niekoľkých sekúnd je všetko pripravené pre vaše dobrodružstvo.

Mobilita a flexibilita

Život v meste je dynamický a pulzujúci. Neobmedzujte sa a užite si mobilitu a flexibilitu pohybu kdekoľvek. Úzke výťahy, úzke ulice, úzke prejazdy v supermarketoch? Vďaka malému polomeru otáčania to nie je problém.

Väčšia nezávislosť

Nový Empulse F55 je jednoducho navrhnutý tak, aby vám poskytol čo najvyššiu mieru nezávislosti. Niekoľkokrát znásobuje dojazd vášho mechanického vozíka, šetrí vaše sily a chráni vás pred nadmerným namáhaním nosného aparátu, kĺbov a svalov.

Komfortná jazda

Či už sa vydáte na prechádzku parkom, alebo na výlet vlakom – prídavný pohon Empulse F55 vás k cieľu dopraví ľahko a bezpečne. Vďaka výškovo nastaviteľným riadidlám si môžete nastaviť presne takú pozíciu, ktorá je pre vás najkomfortnejšia.

 


Mobilita nebola nikdy jednoduchšia

Empulse F55 je možné použiť na väčšinu mechanických vozíkov s pevným aj skladacím rámom. Vďaka mnohým výhodám sa stane nenahraditeľným spoločníkom v každodennom živote.

Dostupný je aj pre vozíky s odklopnými stupačkami

Verzia pre mechanické vozíky s odklopnou prednou časťou rámu disponuje dlhšou verziou dokovacieho mechanizmu, ktorý je optimalizovaný tak, aby vám poskytol optimálnu polohu sedu a ovládania.


Vyberte si svoju verziu

prídavný pohon k invalidnému vozíku F55

Vyberte si verziu pohonu Empulse F55, ktorá bude najlepšie vyhovovať vášmu životnému štýlu a potrebám. Verzia s hnacím kolesom s priemerom 8,5“ je vhodná hlavne na pohyb v meste. Verziu so 14“ hnacím kolesom oceníte pri jazde v prírode a členitejšom teréne.


Batéria

prídavný pohon k invalidnému vozíku F55

V základnej cene prídavný pohon Empulse F55 obsahuje Li-Ion batériu s kapacitou 8,1 Ah, dojazdom až 25 km a životnosť predlžujúcim inteligentným riadením nabíjania.


Jednoduché uchytenie

prídavný pohon k invalidnému vozíku F55

Vďaka jednoduchému systému uchytenia nový Empulse F55 ľahko pripevníte na väčšinu mechanických vozíkov. Navyše vďaka ultra-kompaktným rozmerom rozšíri možnosti vášho mechanického vozíka, kedykoľvek to budete potrebovať.


Displej a ovládanie 

prídavný pohon k invalidnému vozíku F55

Prehľadný displej vám ponúkne okamžitú a plnú kontrolu nad nastavenou rýchlosťou, prejazdenou vzdialenosťou, stavom batérie a spotrebou energie. Polohu riadidiel je možné jednoducho meniť aj počas jazdy.


 

Zoznámte sa s Mareen

Pred 13 rokmi mi bola diagnostikovaná roztrúsená skleróza. To je chronické zápalové autoimunitné ochorenie centrálneho nervového systému. Prejavy tohoto ochorenia sa u každého jedinca odlišujú, preto sa mu tiež hovorí ochorenie s tisícimi tvárami. Aj keď ma moje nohy „neposlúchajú“ tak, ako by som chcela, stále sa snažím žiť aktívnym spôsobom života.

Posledných niekoľko rokov sa pre mňa chôdza na dlhšiu vzdialenosť stáva stále ťažšou. Preto na svoj pohyb používam aktívny mechanický vozík QUICKIE Xenon. Vďaka nemu som stala nezávislou. Je užitočným spoločníkom, flexibilným, obratným a štýlovo elegantným. Veľmi jednoducho sa skladá a preto mi poskytuje presne takú podporu, akú pre svoj aktívny život potrebujem. Ako matka sa snažím tráviť čo najviac času so svojou dcérou a rodinou. Rada sa stretávam s priateľmi, chodím do kina alebo na koncerty. Preto je pre mňa kvalitný vozík veľmi dôležitý.

Ďalším významným pomocníkom sa stal nový prídavný pohon Empulse F55. Vďaka tomuto zariadeniu sa teraz možnosti môjho pohybu a aktivity ešte znásobili. Teraz môžem využívať vlastnosti mechanického vozíka v kombinácii so silou elektrického pohonu. Je to skvelé – s Empulse F55 som oveľa slobodnejšia! Stačí len pohon pripojiť a vyraziť.

Nakoniec iba dúfam, že my „ľudia s postihnutím“ zažijeme v spoločnosti väčšie prijatie a toleranciu, pretože nie sme iní, máme len zložitejšie potreby pohybu.

 

 Špecifikácia

  • Maximálny dojazd: 25 km
  • Max. rýchlosť: 15 km/h
  • Batéria: Lithium-ion, 36V, 8.1 Ah
  • Maximálna výška prekonania obrubníka: až 11 % (6°)
  • Svetlá a smerové svetlá: v základnej cene predné LED svetlo
  • Celková váha: od 13 kg (s batériou)
  • Maximálna hmotnosť užívateľa: 110 kg
Rozmery
Celková šírka: 260 – 480 mm (šírka rámu meraná od stredu trubiek rámu)
Veľkosť predného kolesa: 8,5
Farby: čierna, červená, modrá, oranžová

Ďalšie informácie

Hmotnosť

od 13 kg

Nosnosť

110 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Empulse F55 – verzia 8,5″”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.