eHockey special

Od7 800,00

Tento športový elektrický vozík je navrhnutý tak, aby spĺňal požiadavky na vysokú reaktivitu a výkon pri powerchairhockey.

nie
-

Popis

Tento športový elektrický vozík je navrhnutý tak, aby spĺňal požiadavky na vysokú reaktivitu a výkon pri powerchairhockey. Vozík má celý rad nastavení vo všetkých svojich rozmeroch a je navrhnutý tak, aby vyhovoval akýmkoľvek špeciálnym systémom držania tela vrátane opierok hlavy a iných špeciálnych komponentov.

Je tiež ľahko nastaviteľný z hladiska tažiska, výšky a sklonu sedadla.
Z dynamického hľadiska je oceľový rám navrhnutý tak, aby sa dosiahlo čo najväčšia centralizácii hmôty, Hnacie motory a ich umiestnenie priamo v strede ťažiska zaručujú vynikajúca účinnosť v porovnaní s tradičnou prevodovkou so závitovkovým prevodom. Kolesá s 8° sklonom zaručujú vynikajúcu priľnavosť a stabilitu.
Vozík je vybavený dvojitým chladením pre motory aj pre elektronickú riadiacu jednotku.

powerchair_ehockey-vozik

Elektromagnetické brzdy je možné elektricky aj mechanicky odpojiť.

Riadiaca elektronika disponuje jednotkou 120A LINX od Dynamic Controls a vozík je programovatelný cez Bluetooth. Štandardom je výkonná 24V 40Ah lítiová batéria.

Ďalšie informácie

Šírka vozíka

78 cm

Hmotnosť

75 kg (vr. batérie)

Šířka sedačky

36 – 50 cm

Hľbka sedačky

34 – 50 cm

Výška chrbtovej opierky

33 – 45 cm

Motory

2x 350W 24V DC

Batéria

1x 24V 40Ah Lithium

Stredné kolesá

2x 3.50—-10

Malé kolieska

8x 100 mm

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “eHockey special”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.