Opierka TARTA Original

Od980,00

TARTA® je modulárny systém schopný riešiť širokú škálu individuálnych potrieb. S každým „stavcom“ sa môže nastaviť zakrivenie v predozadnom i bočnom smere.

Popis

tartalogobig

 

Tento chrbtový systém je vyvinutý odborníkmi v oblasti ergonómie, protetiky a dizajnu.

TARTA® je modulárny systém, a preto je schopný riešiť širokú škálu individuálnych potrieb. Jednou z najdôležitejších vlastností systému je extrémna pružnosť a schopnosť prispôsobiť sa. S každou časťou sa môže nastaviť zakrivenie ako v prednom aj zadnom smere (kyfotické či lordotické), tak i v bočnom smere.

 


Systém je v základe tvorený z jednotlivých „stavcov“ spojených medzi sebou tvarovateľnými oceľovými pruhmi.
Tarta

 

Na každý „stavec“ takto zostavenej “chrbtice” sa dajú pripevniť “rebrá” rôznych typov a veľkostí a individuálne nastaviť ich sklon. Každé z “rebier” sa môže naviac doplniť rôznymi typmi priedušného čalúnenia. Vieme zostaviť chrbtovú oporu presne podľa potrieb užívateľa vozíka.

Tarta5

Základné verzie sú zostavené zo 4, 5 alebo 6 „stavcov“ a ponúkajú sa vo veľkostiach S, M, L a XL zodpovedajúcich konfekčným veľkostiam oblečenia.

Tarta6

 


 

 


 

Ergonomický chrbtový systém TARTA® je možné uchytiť na akýkoľvek vozík s pevným alebo skládacím rámom.

TARTA ® je silná a flexibilná.

Vyššia sekcia opierky je flexibilnejšia a ľahšie prispôsobiteľná posunom tela, vždy udržiavajúca posturálnu kontrolu. Nižšia sekcia ponúka efektívnu podporu. Výplne sú fixované, pričom je možné ich jednoducho vymeniť. Sú vyrobené z priedušného materiálu, ktorý poskytuje úplný komfort.

 

TARTA® má veľa možností použitia vďaka materiálu využitému na jej konštrukciu a svojmu dizajnu.

Teraz máte možnosť vybrať si to najlepšie. Je dostupných množstvo riešení, od štandardných, až po takých, ktoré vyžadujú osobitú formu prístupu. Vďaka tomu ponúka TARTA® efektívne riešenie opory chrbta v podstate všetkým.


 

TU uvádzame zoznam nadácií, ktoré už v minulosti prispeli našim klientom na zakúpenie, alebo doplatok kompenzačnej pomôcky. Jednotlivé nadácie menia smerovanie svojho prispievania, ale snáď Vám to pomôže v obstaraní financií v prípadoch, kde úhrada zdravotnej poisťovne, alebo ÚPSVaRu nepokrýva nákupnú cenu.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Opierka TARTA Original”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nebojte sa opýtať na čokoľvek. Či už potrebujete poradiť pri kúpe nového vozíka, doplnkov a komponentov alebo váš starý vozík potrebuje servis. Ak máte otázku na možnosti financovania, právnu radu alebo čokoľvek iné, sme tu pre vás. Počkajte na telefonát či e-mail od regionálneho konzultanta, ktorý sa vám ozve čoskoro.

V prípade niektorých produktov (ako napríklad vozíkov) vám radi poskytneme možnosť bezplatného otestovania priamo u vás doma. Stačí sa dohodnúť s naším konzultantom.